EN   I   HU I

Targoncás és Komissiózó állás

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres targoncás és komissiózó pozíciókra, székesfehérvári munkahelyre.

Feladatok:

  • targoncavezetői feladatok ellátása,
  • anyagmozgatás, árupakolás,
  • csomagolás,
  • áru-összekészítés,
  • raktári rend fenntartása.

Elvárások:

  • targoncavezetői (vezető üléses) OKJ-s végzettség és jogosítvány.
  • alapfokú végzettség,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • alapfokú számítógépes ismeretek,
  • nagyfokú terhelhetőség.

Előny:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • dohányfüst mentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Erkölcsi bizonyítvány szükséges az állás betöltéséhez!