EN   I   HU I

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK Bp. XIV. ker.!

Több mint 25 éve a magyar piacon jelen lévő kereskedelmi cég, lendületesen fejlődő üzletágához keres vevőszolgálati pozícióra munkatársat azonnali kezdéssel.

Ha minden álma, hogy egy hosszú távú, stabil munkahelyen tudjon dolgozni, ahol lehetőség van karriert építeni, akkor várjuk jelentkezését budapesti csapatába.

FELADATOK:

  • A vállalat kereskedelmi partnereivel való folyamatos kapcsolattartás telefonon és e-mailen keresztül
  • Rendelésfelvétel vevői híváslista alapján
  • Vevői észrevételek, panaszok rögzítése, megoldások koordinálása
  • Együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel a felmerült vevői problémák gyors és ügyfélszemléletű megoldása érdekében
  • Feladatkörhöz kapcsolódó teljes körű adminisztráció végzése
  • Információszolgáltatás a termékekről és árajánlatok küldése
  • Új ügyfelek felkutatása, hideghívás

ELVÁRÁSOK, ELŐNYÖK:

  • Minimum középfokú végzettség, állattenyésztési ismeretek előny
  • Vevőszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Erős kereskedelmi szemlélet
  • Angol nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs képesség és hatékony szervezőképesség, precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Stabil nagyvállalati háttér, továbbképzési lehetőség
  • Karrier építés
  • Dohányfüst mentes munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat,

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:

  • Telefonos ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest XIV. ker., Remény utca