EN   I   HU I

Beszerző

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres.

Munkakör: A beszerzési csapat elsődleges feladata új termékek, beszerzési források felkutatása, meglevő márkák, termékek menedzselése. A vállalat beszerzésért felelős osztályának feladata ezen túl biztosítani, hogy a termékeink megfelelő időben, megfelelő mennyiségben, költséghatékony módon álljanak rendelkezésre a vevői igények kielégítésére. Célunk a vásárlók maximális elégedettségének biztosítása.

Főbb feladatok:

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Új vevői igény és/vagy piaci trendek alapján új termékek, beszállítói források felkutatása
  • Meglévő beszállítók folyamatos felülvizsgálata, alternatív szállítók bevonása
  • Árubeszerzés/készletgazdálkodás a vevői igények alapján

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • Számítógépes ismeretek: Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Internet felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • füstmentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • folyamatos innováció,
  • azonnali munkakezdés,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár