EN   I   HU I

Kereskedelmi képviselő

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres értékesítő munkakörben.

Feladatok:

  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése, üzletfejlesztési tevékenység.
  • A meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás.
  • Partnerek szisztematikus látogatása, termékek értékesítése, igényfelmérés
  • Új értékesítési lehetőségek figyelése, ezekről a vezetők folyamatos tájékoztatása
  • Nyilvántartások, jelentések készítése, kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Stressz tűrő személyiség
  • Önállóság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Érvényes Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Kommunikációs angol nyelvismeret
    • Legalább 5 éves kereskedelmi gyakorlat

Kompetenciák:

  • Pontosság, precizitás
  • Problémamegoldás
  • Együttműködés
  • Kezdeményezés
  • Csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Dohányfüstmentes munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos innováció
  • Céges autó használata

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Munkavégzés helye:

  • Somogy, Tolna, Baranya megye régió