EN   I   HU I

Értékesítőt keresünk növénytáplálási és tápanyag gazdálkodási kiegészítők szakterületére

Magyarország piacvezető vállalata értékesítő munkatársat keres növénytáplálási, tápanyag-gazdálkodási kiegészítők szakterületére.

Feladatok:

  • Termékek érétkesítése.
  • Növényvédelmi szaktanácsadás.
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása.
  • Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás.
  • Új üzletfelek felkutatása.
  • Piaci folyamatok követése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség- növényorvos, növénytermesztő mérnök, növényvédelmi szakirányú agrármérnök, növényvédelmi szakmérnök, kertészmérnök.
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Power Point, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása.
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.
  • Minimum 3 év tapasztalat a mezőgazdáság területén, növényvédelmi, növénytermesztői vagy növényorvosi szakterületen.
  • Minimum 3 év kereskedelmi tapasztalat.
  • Terhelhetőség.
  • Kiemelkedő szervezési és kommunikációs készségek.
  • Tárgyalási készségek.

Előny:

Növényvédelmi és tápanyag-gazdálkodási területeken szerzett több éves értékesítési tapasztalat és piac ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér.
  • Füstmentes munkahely.
  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Folyamatos innováció.
  • Céges gépjármű és telefon.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör