EN   I   HU I

Állatorvosi állás Székesfehérváron

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres állatorvos munkakörben akár részmunkaidőben is, de teljes - 8 órás - határozatlan idejű munkaviszony keretében is.

A csapat fiatalokból áll, jól együttműködnek.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A Kórház nagy forgalmára tekintettel sokrétű gyakorlatot lehet szerezni és a kellő tapasztalatszerzést követően biztosítjuk, hogy az új kolléga önállóan dolgozhasson.

Feladatok:

  • Állategészségügyi ellátás,
  • részletes, pontos dokumentációkészítés,
  • szaktanácsadás,
  • ügyfelek számára világos, érthető tájékoztatás.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • korszerű diagnosztikai módszerek ismerete, alkalmazása,
  • szakmai fejlődés iránti igény,
  • nagyfokú munkabíró képesség (éjszakai ügyeletek).

Előny:

  • több éves szakmai tapasztalat, (egyetemi klinikai gyakorlat)
  • lágyrész sebészeti műtétekben való jártasság.

Amit kínálunk:

•          Kimagasló kereseti lehetőség,

•          szolgálati lakás biztosítása,

•          stabil vállalati háttér, hosszú távú munkahely,

•          karrier lehetőség,

•          modern berendezések, a legújabb technológia használata, folyamatos innováció,

•          tanulási, továbbképzési lehetőségek,

•          részmunkaidőben is betölthető pozíció.

Munkavégzés helye:

•          Székesfehérvár