EN   I   HU I

Targoncás és Komissiózó állás

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres targoncás és komissiózó pozíciókra, székesfehérvári munkahelyre.

Feladatok:

  • targoncavezetői feladatok ellátása,
  • anyagmozgatás, árupakolás,
  • csomagolás,
  • áru-összekészítés,
  • raktári rend fenntartása.

Elvárások:

  • targoncavezetői (vezető üléses) OKJ-s végzettség és jogosítvány.
  • alapfokú végzettség,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • alapfokú számítógépes ismeretek,
  • nagyfokú terhelhetőség.

Előny:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • dohányfüst mentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Erkölcsi bizonyítvány szükséges az állás betöltéséhez!