EN   I   HU I

Komissiózó/áru összekészítő állás

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres komissiózó pozícióra, budapesti (XIX. ker.) munkahelyre.

Feladatok:

  • anyagmozgatás, árupakolás,
  • csomagolás,
  • áru-összekészítés,
  • raktári rend fenntartása.

Elvárások:

  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • nyitottság, tanulási vágy,
  • alkalmazkodási képesség csapatmunkához,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • ügyfélorientált, türelmes, udvarias, segítőkész, empatikus gondolkodásmód,
  • stressz-tűrő képesség
  • erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • minimum középfokú végzettség vagy érettségi,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • biztonságos, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • dohányfüst mentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell,
  • vállalati üdülési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIX. kerület

Erkölcsi bizonyítvány beszerzését kérjük a munkaviszony létrejöttének kezdetekor.