EN   I   HU I

Kiadványszerkesztő grafikus jelentkezését várjuk!

Több mint 25 éve a magyar piacon jelen lévő kereskedelmi cég, lendületesen fejlődő üzletágához keres kiadványszerkesztő grafius pozícióra munkatársat azonnali kezdéssel. Ha minden álma, hogy egy hosszú távú, stabil munkahelyen tudjon dolgozni, ahol lehetőség van karriert építeni, akkor várjuk jelentkezését a hazai kis – és közepes vállalkozások marketing és nyomdai igényeit magas szinten kiszolgáló ügynökségünk székesfehérvári csapatába.

FELADATOK:

  • Reklám anyagok, hirdetések grafikai tervezése
  • Kiadványszerkesztés
  • Web grafikai feladatok ellátása
  • Reklám anyagok nyomdai előkészítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás telefonon és e-mailen keresztül

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Adobe programok magas fokú, biztos ismerete
  • InDesign, Photoshop és Illustrator magas szintű ismerete

KOMPETENCIÁK:

  • Kreatív gondolkodás és hozzáállás
  • nagyfokú munkabírás és stressztűrő képesség
  • gyors, precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • csapatban történő munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Értékesítési bónusz
  • Stabil nagyvállalati háttér, továbbképzési lehetőség
  • Karrier építés

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:

  • DTP szerkesztő grafikus
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Székesfehérvár

KEZDÉS:

Azonnali